Aktywny Sopot

Trefl powalczy z Kingiem

Koszykarze Trefla Sopot podejmą na własnym parkiecie zespół Kinga Szczecin. Będzie to ostatnie domowe spotkanie sezonu 2018/2019. Mecz w ERGO ARENIE rozpocznie się w sobotę, 20 kwietnia, o godz. 17.00. Bilety są dostępne na stronie sercesopotu.pl.

Remont alejki nadmorskiej w Sopocie

Zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek 15 kwietnia rozpocznie się przebudowa alejki nadmorskiej w ramach projektu budowy europejskiego szlaku rowerowego R-10. To jedna z większych inwestycji rowerowych w Sopocie. Droga zyska nową nawierzchnię i miejsca do wypoczynku. Bedzie też szersza. Na czas trwania prac uruchomiony zostanie objazd

Trefl kontra Stal

W sobotę, 13 kwietnia, sopocianie zmierzą się z jedną z najlepszych drużyn Energa Basket Ligi – Arged BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie odbędzie się w ERGO ARENIE, początek o godz. 12.40.

30 drużyn walczyło o Puchar Prezydenta Miasta Sopotu

W sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego w Sopocie spotkali się zawodnicy ze środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej oraz domów pomocy społecznej z całego województwa pomorskiego. Jubileuszowy XV Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Sopotu rozgrywany był w ramach Pomorskiej Ligi Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych, organizowanej w województwie pomorskim od kilkunastu lat.

Free Time Festiwal, czyli jak ciekawie wypoczywać

Hala AmberExpo w Gdańsku 6 i 7 kwietnia gościć będzie ponad 200 wystawców piątej edycji Free Time Festiwalu. Głównym założeniem wydarzenia jest zainspirowanie odwiedzających do poszukiwania różnych możliwości spędzania wolnego czasu. Na festiwalu nie zabraknie oczywiście oferty z kurortu – w tym roku na sopockim stoisku promujemy żeglarstwo. Wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...