Kulturalny Sopot

Mocny start Festiwalu Mundus Cantat

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Chóralny Mundus Cantat odbędzie się już po raz 15. Jubileuszowy program jest bogaty. Do Sopotu przyjadą chóry z Francji i Islandii, swój jubileusz będzie świętował Chór Mundus Cantat, muzycy uczczą też pamięć Krzysztofa Komedy. Początek w sobotę, 27 kwietnia.

Warsztaty, teatrzyk Kamishibai, spotkanie z Dukajem

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na warsztaty teatralne rozwijające kreatywność i pobudzające wyobraźnię. Uczestnicy spotkań nauczą się, jak rozgrzewać aparat mowy, ogrywać przestrzeń, improwizować, ale przede wszystkim będą się dobrze się bawić!

Koalicja Letnich Festiwali Literackich

Z inicjatywy organizatorów festiwalu Literacki Sopot w Sopocie spotkali się przedstawiciele letnich festiwali literackich z całej Polski. Celem spotkania była nie tylko prezentacja poszczególnych inicjatyw, ale przede wszystkim dyskusja, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk.

Nabór na Rezydencję podczas Sopot Non-Fiction 2019

Fundacja Teatru BOTO ogłasza nabór na Rezydencję podczas VIII Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencji Artystycznej Sopot Non-Fiction 2019. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24 - 31 sierpnia.

„Sopot w rzeczy samej” dłużej dla zwiedzających

Wystawa „Sopot w rzeczy samej” cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających, dlatego będzie dostępna nieco dłużej, do 5 maja. Można ją oglądać w Muzeum Sopotu od początku lutego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...