Wspólnie zaprojektujmy zieleń na Placu Przyjaciół

Dłonie trzech osób z narzedziemi do pisania pracujące nad jednym rysunkiem - szkicem architektury krajobrazu.
mat. prasowe UMS

Zapraszamy na warsztaty podczas, których zastanowimy się nad wzbogaceniem zieleni na placu. Podczas spotkania będzie czas na rozmowę o wyzwaniach, jakie stawia architektura placu oraz jego funkcjach w różnych porach roku.

Plan spotkania zakłada także, że uczestnicy usiądą przy stołach projektowych i postarają się wcielić w rolę projektantów. Warsztaty poprowadzą wykładowcy i studenci Sopockiej Szkoły Wyższej. W spotkaniu wezmą udział również architekci, których zadaniem jest wykonanie dokumentacji projektowej nowej zieleni na placu. Będą przyglądać się, dyskutować, ale przede wszystkim słuchać mieszkańców, czerpiąc inspirację z ich spostrzeżeń.

Przypomnijmy, iż „Zieleń na Placu Przyjaciół” jest projektem, który wygrał w tegorocznym Budżecie Obywatelskim zdobywając najwięcej głosów wśród projektów ogólnomiejskich.

 

Warsztaty odbędą się w czwartek, 23 listopada, o godz. 17.00 w Sopotece (Sopot Centrum, ul. Tadeusza Kościuszki 14, II piętro).

 

Aby wziąć w nich udział, należy przesłać zgłoszenie na adres e-mail: zielen@sopot.pl  lub sms na nr 666 011 281 do 22 listopada 2017.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...