Modernizacja ul. Dębowej rusza w poniedziałek

Znak drogowy informujący o robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od poniedziałku, 25 września 2017 r. rozpocznie się przebudowa ul. Dębowej. Prace potrwają do końca listopada.

Modernizacja obejmuje rozebranie jezdni wraz z chodnikami oraz ustawienie nowych krawężników granitowych, wykonanie nowej nawierzchni chodnika z płytki chodnikowej płukanej w kolorze kruszywa naturalnego oraz wjazdów z kostki typu starobruk w kolorze grafitowym. Nowa jezdnia zostanie ponownie ułożona z istniejącej kostki kamiennej.  

Prace będą prowadzone na trzech etapach, zaczynając od ul. Lipowej. Na czas modernizacji ul. Dębowa będzie dwukierunkowa. Mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do posesji, które nie będą kolidowały z poszczególnymi etapami prac.

Poniżej szkic podziału prac na etapy.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...